Дмитро Сус

By olegkot2016@gmail.com
Декабрь 10, 2016
Комментарии к записи Дмитро Сус отключены

Сус Дмитро Миколайович

Прокурор-хабарник.

Брав участь у катуванні працівників Національного антикорупційного бюро України та фабрикування справи проти Центру протидії корупції.

Прославився тим, що, обіймаючи посаду заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, ініціював незаконне захоплення та побиття агентів НАБУ. Це викликало обурення в суспільстві і мітинги проти ГПУ. І це при тому, що Сус свою автівку Audi Q7, вартістю в майже мільйон гривень, записав на 85-річну бабусю.

Нещасливу машину у Суса влітку 2016-го вкрали. Але він продовжував соромитися речі, на яку навіть теоретично не міг заробити законно, тому під час подання заяви в поліцію не вказав, що працює в ГПУ.

За приховування дорогої автівки Сус отримав догану і написав заяву на пониження в званні. Тепер він не заступник начальника департамента, а простий слідчий.

Сус повернувся до посади, з якої починав свій злет, фабрикуючи справи на реальних борців з корупцією: Сакварелідзе, Каська та працівників Центру протидії корупції.

Також Сус допомагав екс-міністру екології уряду Азарова та активному членові «Партії Регіонів» Миколі Злочевському зняти арешт з його газовидобувних вишок.

Comments: 0

Comments are closed.