Олена Первушина

By olegkot2016@gmail.com
Ноябрь 30, 2016
Комментарии к записи Олена Первушина отключены

7c925a1c9d32a46bb98eca236c13c4a8

Первушина Олена Сергіївна

Голова Голосіївського районного суду м. Києва.

Керувала переслідуванням учасників Революції Гідності.

Статки Первушиної не відповідають її офіційним доходам.

У часи Революції Гідності, Голосіївський суд, під пильним керівництвом Олени Первушиної, активно долучився до переслідування активістів. Як мінімум, 7 суддів Голосіївського районного суду м.Києва, у тому числі й діючий заступник голови – Шевченко Т.М., виносили незаконні рішення про позбавлення прав учасників Автомайдану (у т.ч. одного із засновників даного громадського руху – Сергія Хаджинова) за поїздку до Межигір’я, а також про тримання під вартою затриманих активістів. На даний момент, за порушення присяги вже звільнено 2 суддів – Калініченко Л.С. та Фролов М.О. До речі, слідством встановлено, що «судді Майдану» діяли на підставі вказівок з Адміністрації Президента, які транслювались через голів судів. Тому роль судді Первушиної у масовому порушенні суддями Голосіївського суду присяги також має бути предметом розслідування.

Цікаво, що зараз пані Первушина є головуючим суддю в ряді резонансних справ, зокрема, щодо «діамантових прокурорів» Шапакіна та Корнійця, розгляд якої триває вже практично рік.

Статки Первушиної значно перевищують її офіційні прибутки. Згідно з декларацією за 2014 та2015, єдиним доходом родини Олени Сергіївни є її суддівська заробітна плата.

pervushina2

У декларації за 2014 рік також не значиться жодного рухомого чи нерухомого майна судді.

Однак, заповнюючи електронну декларацію, Олена Сергіївна все ж таки згадала про житло, а саме чималий будинок площею 470м2 в селі Проців, поблизу Києва, що належить її колишньому чоловікові.

pervushina3

Лише згідно з офіційними даними реєстру, ціна даного будинку перевищує 1,5 млн.грн., сьогодні ж житлову нерухомість подібної площі в цьому місці можна купити щонайменше за 5 млн.грн.

pervushina4 pervushina5 pervushina6 pervushina7

Відзначимо, що і цей будинок не вказаний у попередніх деклараціях голови суду, хоча, відповідно до нової декларації, права на нього виникли у неї ще у 2010 році, а декларації минулих років також передбачали необхідність вказувати права користування житлом.

pervushina8

На активістів, які викрили незаконні статки судді-ката Революції Гідності, Первушина натравлює прокуратуру з обшуками.

24 листопада о 7 ранку додому до одного з автомайданівців «завітали» представники військової прокуратури та СБУ з обшуком. З Ухвали суду на обшук взагалі не було зрозуміло, на якій підставі суддя санкціонував обшук, бо там ніякого зв’язку не було. Автомобіль Шкода, який зазначений в ухвалі і з якого нібито за Первушиною «вели спостереження», а потім і «переслідували» її, не має жодного відношення ні до активіста, у якого здійснювався обшук, ні до Автомайдану взагалі. Чесно кажучи, є сумніви, що це взагалі відповідає дійсності.

Цікавим є те, що справа, як і анонсував її адвокат 17.11.16, відкрита за ч.1 ст. 256 — «сприяння злочинній організації». А вже 18.11.16 з’явилась Ухвала про обшук. До речі, великим питанням є і чому взагалі ця справа розслідується військовою прокуратурою, адже вона підслідна поліції.

pervushina13

Але Первушиній слід пам’ятати, що жодна прокуратура і СБУ не сховають її від праведного народного гніву, коли прийде час!

Comments: 0

Comments are closed.