Сергій Бабушкін

By olegkot2016@gmail.com
Февраль 13, 2016
Комментарии к записи Сергій Бабушкін отключены

1311572215_article

Бабушкін Сергій В’ячеславович

Головний архітектор Києва у 1996-2003-ому роках. Погоджував усі скандальні забудови впродовж цього терміну. Посаду поєднував з керівництвом приватною компанією ТОВ «Архітектурний союз», яка й розроблювала проекти, а Бабушкін, використовуючи свої владні повноваження, їх погоджував.

Після звільнення з посади зайнявся рейдерством й скуповуванням елітної нерухомості.

скачанные файлыТак на початку нульових на місці колишнього дитсадка біля Маріїнського парку столиці почала зводитися елітна висотка за адресою Грушевського 9а. За даними «Української правди», спершу цю ділянку планували забудувати структури Петра Порошенка, але після його відходу в опозицію, тодішня влада забрала землю.

Проект будівництва розроблений ТОВ «Архітектурний союз» (Київ), керівником якого й виступав Сергій Бабушкін. Узгоджувався він протягом 3 років, коли Головкиївархітектуру очолював той самий Бабушкін.

Має стосунок Бабушкін й до зведення комплексу Diamond Hill неподалік комплексу на Грушевського 9а. Його фірма ТОВ «Архітектурний Союз» розробляла проект незаконних й небезпечних підземних робіт, необхідних для облаштування паркінгу під хмарочосом. Бабушкін зміг погодити його якраз використовуючи свої зв’язки в київській владі, набуті під час роботи головним архітектором столиці.

diamond-hill

Також Бабушкін давав дозвіл на знищення скверу біля центрального РАЦСу Києва, де тепер зводиться ще один хмарочос, та на зведення незаконної багатоповерхівки за адресою Кловський узвіз 7а.

zags 0138efac33682ee867f44e1ba207d89676a

За будівництво «свічок» і «склянок» в історичному центрі Києва газета «День» назвала Бабушкіна — одним з двох найбільших архітекторів-шкідників столиці в новітній історії. Адже велетні-незугари «Парус», «Гуллівер», «Hyatt» та «Леонардо» — це все теж його творіння.

Фото Артема Слипачука 30.11.15 Киев

У 2014-ому році прокуратура відкрила проти Сергія Бабушкіна кримінальну справу за спробу рейдерського захоплення бізнес-центру, збудованого на іноземні інвестиції, за адресою Дніпровський узвіз 1.  Але, завдяки своїм зв’язкам у високих кабінетах, колишньому головному архітектору Києва розслідування вдалося зам’яти. Він досі веде війну за захоплення комплексу з використанням правоохоронних органів і тітушок та підкупом суддів. Факт незаконного тиску Бабушкіним у 2014-ому році на голову Апеляційного суду Антона Чернушенка зафіксував радник міністра внутрішніх справ і народний депутат Антон Геращенко.

0eca015-600-3 a1408d8-600-2

Має Сергій Бабушкін й значний перелік об’єктів елітної нерухомості за адресою Десятинна 11. У 2015-ому році громадська ініціатива «ГарнаХата» знайшла дані в майнових реєстрах про володіння ним кількох величезних квартир на сотні мільйонів гривень.

Comments: 0

Comments are closed.