Сергій Кримчак

By olegkot2016@gmail.com

 

Кримчак Сергій Олександрович

Один з найактивніших членів «молодої команди» Черновецького.

Шахрай та дерибанщик столичної землі. Затримувався СБУ.

Хто, після прочитаного, захоче подзвонити  і особисто привітати корупціонера, відразу зазначаємо актуальний номер мобільного телефону Сергія Кримчака: 098-072-01-21.

Рідкісне відео-зізнання депутата! Так і каже «Я дерибанив, бо мене залякали»:

Черновецький доручив заледве двадцятирічному Кримчаку крісло секретаря земельної комісії в Київраді. Кримчак мав взяти на себе кримінальну відповідальність за проведення земельних махінацій. Натомість ризик щедро оплачувався корупційною долею. Так у заурядного сірого переляканого студента-юриста зі спального району з’явився цілий автопарк джипів «Мерседес».

Два джипи на Кримчаку:

Два на батькові Олександрові:

Два на дружині Дарині:

У спеціальних відомостях щодо батька Кримчака чітко вказано, що з 1991 по 2008-й рік ніякими «Мерседесами» і не пахло.

Що сталося 2008-го? Нічого окрім того, що Сергій Кримчак «напрацювався» в земельній комісії. Так працював, що в 2010-му році був затриманий СБУ за дерибан землі. Але Кримчак не лише вийшов на волю, а ще відмітився купівлею чергового білого «Мерса».

Цифри на номерах, до речі, невипадкові.

Кримчак полюбляє розміщувати на номерах джипів власний вік. Сергію стукнуло всього двадцять один, коли відбувався самий розпал дерибану в земельній комісії. Місто втрачало десятки гектарів землі, віддавалися під забудову двори та під вирубку парки. А Кримчак святкував свій перший чорний джип з номерами «2121». Далі білий «Мерс» на двадцятип’ятиріччя, коли удалося вийти з СІЗО СБУ. Останній приурочений до дня народження джип «Mercedes GL450» ціною більше тридцяти тисяч доларів з’явився в 2016-му. Кримчак обзавівся «Мерсом» з номерами «2828».

Наймолодший депутат від блоку Черновецького Сергій Кримчак покривав космічні масштаби розкрадання Києва. Зокрема сумнозвісні пропозиції «з голосу» про виділення десятків гектарів київської землі бомжам і студентам…

Ось лише кілька афер із землею за які голосував депутат Київради від «Блоку Черновецького» Сергій Кримчак: знищення Гостинного двору, зведення на схилах Дніпра вертолітного майданчика Януковича, забудова фонтану на Львівській площі, подаровані Герезі гектари землі на Позняках, забудова Жукового острову, руйнування стадіону «Старт», будівництво висотки Табачника на Європейській площі, забудова парку імені Малишка на Дарниці, знищення галявини на метро «Осокорки», спорудження офісного центру Ахметова в історичній частині Андріївського узвозу.

 

Зараз Кримчак представляє інтереси колишнього впливового регіонала і зятя Черновецького — В’ячеслава Супруненка. Зокрема, допомагає йому забудувати Сквер імені Небесної Сотні в центрі Києва.

Не з’явилося за період з 2008-го жодного «Мерса» хіба що у матері Кримчака.

Натомість ця жінка родом із закарпатського села Порошково. І саме на людей з цього регіону Кримчак оформив земельні ділянки для будівництва багатоквартиного будинку на Нивках. Пізніше виявилося, що всі люди на яких оформлялася столична земля — це родичі Кримчака. Там незаконне будівництво загрожує життю та здоров’ю киян. За відповідним фактом, після численних звернень людей, правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження, але Кримчак знову вийшов сухим із води.

Будівництво, тим часом, йде. Місцеві мешканці блокують дорогу перед самоскидами та проводять акції протесту, оскільки, судовий розгляд справи затягується забудовником. Для побиття людей, Кримчак найняв тітушок.

Кримчак досить завбачливий, тому підготував уже наступний об’єкт для знищення і забудови. Очоливши комісію, яка мала врахувати думку мешканців Осокорків щодо подальшої долі озера Небреж, завів туди будівельну техніку.

Сергій в своїй біографії сором’язливо називає себе «правозахисником». Насправді діяльність Кримчака пов’язана виключно з будівельною мафією. Сергій Кримчак, його брат Антон та двоюрідний брат Василь із Закарпаття керують будівельними фірмами ТОВ «Міральянс», ТОВ «Калбет Хаус», ПАТ «Комбінат будіндустрії».

Не треба пояснювати, чому навіть помічниця Кримчака в міській раді пов’язана з будівництвом.

При цьому Кримчак досі заявляє, що не має власної квартири. Публічно відбріхується, що живе то в дружини на Грушевського, то у батьків на Позняках на вулиці Ревуцького.

Насправді Сергій Кримчак ніколи не з’являється на Ревуцького. Цей депутат, обраний мешканцями Позняків, живе у величезній квартирі в елітному будинку на Звіринецькій 47 на Печерську поруч з ботанічним садом.

Вибори на Позняках, до речі, Кримчак виграв, підкуповуючи виборців. Хто голосував за нього і надавав фото чи відеопідтвердження — отримував тисячу гривень в агітаційних матеріалах.

 

Напрочуд щедро як для особи з річним прибутком в 46 тисяч гривень згідно декларації Кримчака за 2015-й рік.

Станом на сьогодні ані НАБУ, ані ГПУ, ані СБУ не цікавиться юним дерибанщинком, що придбав квартиру на Печерську за сім мільйонів гривень та придбав щонайменше сьомий «Мерседес» за термін свого депутатства.


Редакція «ВОРОГ.інфо» дякує небайдужим, що надали унікальні фото та відео документів, майна, автомобілів та інших подробиць життя юного корупціонера. Ми опрацюємо та ознайомимо громадськість з усім наявним матеріалом.

Запрошуємо долучатися до цієї справи усіх бажаючих — VOROG.INFO@GMAIL.COM

Comments: 1

  1. Olga:

    За грати його!
    Та всіх подібних йому людей!

Comments are closed.