Юрій Крикунов

By olegkot2016@gmail.com
Декабрь 4, 2016
Комментарии к записи Юрій Крикунов отключены

630_360_1427718171-direktor-departamentu-sotsialnoji-politiki-kijivskoji-miskoji-derjavnoji-administratsiji-yuriy-krikunov

Крикунов Юрій Володимирович

Керівник Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації.

Депутат Київради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність». До цього був в «Ударі», в 2014-ому році очолював виборчий штаб цієї партії в Подільському районі.

Шахрай і аферист, наживається на інвалідах.

Через Всеукраїнську громадську організацію «Українська спілка інвалідів — УСІ», в якій раніше офіційно був виконавчим директором, зареєстрував 5 фірм, в яких, начебто, половина працівників мають інвалідність, й вказані підприємства отримують значні податкові пільги. Комісією, яка їх надає, Крикунов керує як директор Департаменту соціальної політики. Тобто, встановлює пільги сам собі. Конфлікту інтересів у цьому не вбачає.

obez2-678x381

Більше того, 5 згаданих підприємств-пільговиків, заснованих ВГО «Українська спілка інвалідів-УСІ», зареєстровані на вулиці Малевича, 86-Б.

Згідно з випискою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за цією адресою розташовані 2 455,7 квадратних метрів нежитлових площ, які належать компанії «НВП «Світло». За даними реєстру фізичних і юридичних, в засновниках цієї фірми – Володимир Крикунов — батько Юрія Крикунова.

 9
Як свідчить цьогорічний звіт про господарську діяльність підприємств, що отримали податкову знижку. За перше півріччя 2016-го року підприємства створені Київським міським відділенням Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ» отримали 8 388 000 гривень доходу. І фактично усі ці кошти записані у витрати. Наприклад, понад 1 179 700 гривень пішло на матеріальні витрати, ще 1 869 300 тисяч – на оплату праці, і майже 5 мільйонів гривень записані у розділ «інші витрати». До речі, на забезпечення доступу працівників з інвалідністю до підприємств не витратили і копійки, хоча в документах зазначено, що на підприємствах працює 81 працівник. З них більше половини – люди з інвалідністю, а це 44 працівника.
6
Шахрайство і аферизм на людях з інвалідністю приносить чиновнику непогані прибутки — родина Крикунових задекларувала три квартири, три земельних ділянки та понад сто тисяч доларів готівкою і в дорогоцінних металах.
Але український народ, безперечно, одного дня спитає за всі ці злочини, якщо Крикунова до того часу не покарає Національне антикорупційне бюро України.

Comments: 0

Comments are closed.